• slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

Burs başvurularınız bize ulaştı. Eğitim komisyonumuzun toplantısından sonra en yakın zamanda web sitemizden burs kazananların listesini açıklayacağız.

Senoz Derneği


Rize Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 18,3702   18,4033
EURO 17,9431   17,9755
       
Özlü Sözler
Şikayet ettiğin o hayat, belki de bir başkasının rüyasıdır
Sponsorlarımız
Rize Havalimanı personel alımı başvuruları başladı

Rize – Artvin Havalimanında istihdam edilecek işçilerin alım başvurularını gerçekleştirecek olan Çelebi Hava Servisi tarafından iş başvuruları internet üzerinden alınmaya başlandı.

Çelebi Hava Servisi’nin kariyer.net’te yer alan iş ilanına göre Rize-Artvin Havalimanında istihdam edilmek üzere Yolcu Hizmetleri Memuru, Harekat Memuru ve işçi alımları için başvurular başladı.

Havalimanı ile yurt içi ve yurt dışı turizm potansiyelinin artması ön görülüyor

Rize merkeze 34, Hopa ilçe merkezine 54, Artvin'e 125 kilometre uzaklıktaki Yeşilköy ve Pazar sahili mevkisine inşa edilen Rize-Artvin Havalimanı, Türkiye ve Avrupa'nın Ordu-Giresun Havalimanı'nın ardından ikinci deniz üzerine dolgu havalimanı olacak.

Uluslararası konvansiyonel boyutta yapılacak havalimanının, 3 bin metreye 45 metrelik pisti, 265 metreye 24 metrelik taksi yolu denilen bağlantı yolu ve 300 metreye 120 metrelik de apronu bulunacak.

İniş kalkışlar için Boeing 737-800 tipi uçaklar referans alınarak projelendirilen havalimanında, yaklaşmalarla birlikte 4 bin 500 metrelik alanda denize paralel olarak doğu batı aksında bir pist ve pist bağlantı yolları yapılacak.

Rize-Artvin Havalimanının yapımı ile Rize, Artvin ve Doğu Karadeniz'in eşsiz coğrafyasında yer alan yaylalarına İstanbul ve Ankara başta olmak üzere hava yolu ile hızlı, emniyetli ve konforlu ulaşım sağlanarak yurt içi ve yurt dışı turizm potansiyelinin artırılması hedefleniyor.

İşçi alımı başvurusunda bulunmak için bu alana TIKLAYINIZ

Harekat memuru alımı başvurusunda bulunmak için bu alana TIKLAYINIZ

Yolcu Hizmetleri Memuru alımı başvurusunda bulunmak için bu alana TIKLAYINIZ

 
Okunma Sayısı: 234


44.210.237.158
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.


Top