• slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

Burs başvurularımız devam etmektedir. Son başvuru tarihi 12 Ekimdir. 


Rize Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 9,1993   9,2159
EURO 10,6785   10,6978
       
Özlü Sözler
Seni büyük yapacak olan hatasız yaşaman değil, onlardan ders çıkarabilmendir.
Sponsorlarımız
TMSF Başkanlığına Senoz Vadisinden Fatin Rüştü Karakaş atandı

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile alınan atama kararına göre, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Kurulu (TMSF) Başkanlığına Senoz Vadisi Çataldere köyünden FATİN RÜŞTÜ KARAKAŞ atandı..

Derneğimizin kurucusu ve yönetici Fatin Rüştü KARAKAŞ'a bu yeni görevi hayırlı olsun ve ona yeni görevinde üstün başarılar dileriz..

Yusuf KARA
Senoz Yöresi Derneği Başkanı


FATİN RÜŞTÜ KARAKAŞ KİMDİR?

1968 yılında Rize'de doğan (Rize/Çayeli/Çataldere köyü) Fatin Rüştü Karakaş, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünden mezun olmuş ve İstanbul Üniversitesi'nden Para ve Banka bölümünden yüksek lisans derecesi almıştır.

Fatin Rüştü Karakaş, 1992 yılında Teftiş Kurulu'nda Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başladığı Şekerbank'ta 2013 yılı Ocak ayına kadar çeşitli görevler üstlenmiştir.

2013 yılı Ocak ayından Kasım ayına kadar Şekerbank T.A.Ş. Personeli Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı'nda Genel Sekreter olarak görev yapan Fatin Rüştü Karakaş, Kasım 2013'te Şekerbank T.A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.

Bir süre Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunda (BDDK) Kurul Üyeliği yapan Fatin Rüştü Karakaş, 2019'da TMSF Kurul Üyeliğine atanmıştır.
Okunma Sayısı: 260


3.214.224.207
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.


Top